MLP Group rozwija swoją ofertę na rynku magazynowym Górnego Śląska

Nowa inwestycja MLP na Górnym Śląsku. To właśnie tam, a konkretniej na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, powstanie nowoczesne centrum logistyczne. - informuje JARTOM Real Estate

Nowy obiekt w portfolio MLP Group

Nowy projekt MPL Group nosi nazwę MLP Bieruń West i będzie oferował aż 55 tys. m kw. nowoczesnej powierzchni magazynowej na wynajem. Inwestycja ta skierowana jest głównie do firm z sektora e-commerce, logistyki oraz lekkiej produkcji. Obiekt ten poddany zostanie certyfikacji BREEAM New Construction na poziomie Excellent. MLP Bieruń West to kolejna inwestycja MPL na Górnym Śląsku. Deweloper posiada w swoim portfolio już MLP Czeladź i MLP Gliwice zlokalizowane w tym regionie. Lokalizacja centrum logistycznego MLP Bieruń West z pewnością przyciągnie wielu najemców. Obiekt położony będzie w pobliżu drogi ekspresowej S11. MLP Bieruń West będzie 23. centrum logistycznym MLP Group, które obecnie działa na rynkach polskim, niemieckim, austriackim i rumuńskim.

Informacje o JARTOM Real Estate

Skorzystaj z doświadczenia i możliwości JARTOM Real Estate. Podpowiemy Ci, jak wybrać najlepszą powierzchnię magazynową dostępną na rynku. Oferta wolnych hal szybko się zmienia. Bądź pewny, że wybrałeś halę odpowiednią dla Ciebie i w najlepszej cenie dostępnej aktualnie na rynku.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane