MLP Group planuje kolejne duże inwestycje na europejskim rynku hal magazynowych

Deweloper i zarządca nieruchomości magazynowych planuje dalszą ekspansję na europejskich rynkach. W przyszłym roku planowanych jest sporo nowych inwestycji, głównie w Niemczech. - informuje JARTOM Real Estate

Budowa ogromnych parków logistycznych

MLP Group planuje intensywny rozwój działalności i budowę kolejnych parków logistycznych w Europie. Nowe inwestycje będą miały miejsce nie tylko w Polsce, ale również w Austrii, Rumunii i Niemczech. Deweloper zamierza wybudować obiekty o łącznej powierzchni 350 tys. mkw. Będą to głównie obiekty magazynowe na wynajem. Jedną z czołowych inwestycji, która zrealizowana zostanie w tym roku, jest budowa nowoczesnego parku magazynowego w Wiedniu. MLP Business Park Wiedeń będzie oferować około 50 tys. mkw. powierzchn,i a jego budowa ma ruszyć już za 2 miesiące. Najwięcej planów inwestycyjnych związanych jest z naszymi zachodnimi sąsiadami. W Niemczech, a konkretniej w okolicach Frankfurtu nad Menem, MLP Group zapowiada budowę 2 magazynów. Z kolei w Gelsenkirchen planowana jest budowa parku magazynowo-logistycznego z halami na wynajem o całkowitej powierzchni 50 tys. mkw.
Pełną ofertę centrów logistycznych MLP Group, znanych z atrakcyjnej lokalizacji oraz wysokiej jakości, znajdziesz w JARTOM Real Estate.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to zespół doradców rozumiejący Twoje różne potrzeby biznesowe w zakresie doboru magazynu lub hali produkcyjnej. Oferujemy pełen pakiet usług w jednym miejscu. A wszystko nakierowane na to, abyś zmienił magazyn na lepszy, halę na bardziej efektywną i tańszą.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane