MLP Group, jeden z liderów na rynku nieruchomości komercyjnych, z imponującą strategią rozwoju

2021-12-21
MLP Group, jeden z liderów na rynku nieruchomości komercyjnych, z imponującą strategią rozwoju

MLP Group, jeden z najbardziej renomowanych deweloperów na rynku nieruchomości komercyjnych nie spoczywa na laurach i planuje dalszy, intensywny rozwój. Grupa zaprezentowała strategię na najbliższe trzy lata, która zakłada zwiększenie zysków przy jednoczesnej trosce o środowisko – informuje JARTOM Real Estate.

MLP Group spodziewa się wzrostu przychodów z najmu powierzchni magazynowej

MLP duży nacisk kładzie na projekty prowadzone zwłaszcza w Niemczech i Austrii. Zarząd spodziewa się zwiększonych przychodów z najmu powierzchni magazynowych. W Polsce wynoszą dziś one 32 miliony Euro, natomiast do 2024 roku mają sięgnąć 55 milionów. Plany obejmują nawiązywanie współpracy z kolejnymi klientami, a co za tym idzie, zawieranie nowych umów najmu, przy jednoczesnym przedłużaniu tych aktualnie obowiązujących. Ważnym punktem strategii jest również podwyżka czynszu oraz systematyczne inwestowanie w zakup gruntów i budowę obiektów, które wzbogacą portfolio nieruchomości należących do MLP. Warto podkreślić, że rozwój działalności będzie szedł w parze z troską o środowisko. Jednym z założeń jest osiągnięcie zerowej emisji dwutlenku węgla oraz zwiększanie zaplecza potrzebnego do produkcji zielonej energii. 
Pełną ofertę centrów logistycznych MLP Group znajdziesz w JARTOM

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate jest partnerem biznesowym dla obecnych i przyszłych najemców oraz firm planujących zakup lub budowę hali. Oferuje wsparcie transakcyjne, techniczne i merytoryczne.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU