MLP Group buduje duże portfolio parków logistycznych i rozwija działalność bez względu na koniunkturę

2021-10-15
MLP Group buduje duże portfolio parków logistycznych i rozwija działalność bez względu na koniunkturę

MLP Group wykorzystuje dobrą passę na rynku magazynowym i planuje kolejne inwestycje na terenie Polski i Europy. Jednakże deweloper deklaruje, że w najbliższych latach ma plan realizować założoną strategię biznesową i sukcesywnie poszerzać portfolio obiektów bez względu na koniunkturę. - informuje JARTOM Real Estate

Długofalowe plany inwestycyjne

MLP Group realizuje założone plany inwestycyjne bez względu na koniunkturę. JARTOM zajmuje się komercjalizacją magazynów MLP Group oferując pełny pakiet hal MLP Group na wynajem. Deweloper intensywnie się rozwija, budując duże portfolio parków logistycznych rozsianych po całej Europie. Spółka kupuje nowe działki na terenie kraju i za granicą, na których zamierza wybudować nowoczesne obiekty na wynajem. MLP Group jest zainteresowana rozwojem oferty magazynów miejskich, które cieszą się obecnie dużym zainteresowaniem, a także obiektów typu big box.

Informacje o JARTOM Real Estate

Dzięki naszemu zaangażowaniu, zdecydowaniu i posiadaniu wieloletnich relacji na rynku magazynowym wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki oferty na najem lub zakup hali. Możesz liczyć na JARTOM Real Estate.

JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU