MLP Group będzie więcej budować na zasadach spekulacyjnych

Deweloper i zarządca nieruchomości magazynowych MLP Group startuje z nowymi inwestycjami na zasadach spekulacyjnych. Planuje wybudować nowe hale, których łączna powierzchnia wyniesie aż 75 tys. mkw. - informuje JARTOM Real Estate

MLP odważnie inwestuje na rynku hal magazynowych na wynajem

Wszystkie planowane przez MLP inwestycje będą spełniały najwyższe standardy ekologiczne, a także zostaną poddane certyfikacji BREEAM. MLP obserwując popyt na rynku hal magazynowych i przemysłowych, zauważył sporą lukę, gdyż podaż wyraźnie zmalała i jest nieproporcjonalna do zapotrzebowania zgłaszanego na rynku.

Wszystkie magazyny do wynajęcia MLP Group oferuje JARTOM Real Estate.

Stąd odważna decyzja o rozbudowie parków logistycznych na zasadach spekulacyjnych. Deweloper pragnie mieć więcej gotowych hal w swoim portfolio, tak aby był w stanie zapewnić zainteresowanym najemcom powierzchnie na wynajem od ręki. Inwestycje będą realizowane w czterech parkach logistycznych na terenie naszego kraju. Największa hala powstanie w MLP Pruszków II, który cieszył się zawsze ogromnym zainteresowaniem ze strony potencjalnych najemców.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate doradzamy jak znaleźć odpowiednie hale i nowe magazyny pod konkretną działalność i lokalizacje. Pomagamy także w finalizacji transakcji. Posiadamy bogatą bazę powierzchni magazynowych, hal produkcyjnych do wynajęcia lub na sprzedaż. W ofercie także chłodnie i grunty.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane