MLP Gorzów z pierwszym najemcą. Kto nim jest?

Centrum logistyczne MLP Gorzów zyskało już pierwszego najemcę. Firma Sunrise Medical wprowadzi się do obiektu w przyszłym roku, otrzymując do swojej dyspozycji aż 9200 m2 nowoczesnej powierzchni – informuje JARTOM Real Estate. 

Magazyny, biura i zaplecze produkcyjne w dogodnej lokalizacji

Na mocy podpisanej umowy, Sunrise Medical będzie mógł użytkować wysokiej klasy magazyny, część produkcyjną oraz nowoczesne biuro złożone aż z trzech kondygnacji, które wyposażono w windę. Nie da się ukryć, że pozwoli to na usprawnienie wielu procesów logistycznych i ułatwi dalszy rozwój przedsiębiorstwa, które uchodzi za światowego lidera wśród producentów wózków elektrycznych, manualnych oraz skuterów. MLP Gorzów to park, który będzie składał się z kilku hal o charakterze przyjaznym środowisku. Na terenie inwestycji powstaną ładowarki do pojazdów elektrycznych i stojaki na rowery. Niekwestionowanym atutem kompleksu jest jego lokalizacja nieopodal trasy ekspresowej S3 i granicy z Niemcami. Wszystko wskazuje więc na to, że dostępne w nim powierzchnie projektowane z myślą o firmach z sektora logistyki, e-commerce i lekkiej produkcji, będą cieszyły się dużym zainteresowaniem. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.



JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie



* pola oznaczone gwiazdką są wymagane