ML Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością wybuduje nową halę produkcyjną

ML Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością przygotowuje się do budowy hali produkcyjnej, która powstanie w miejscowości Gronowo Górne. Dysponowanie tym obiektem pozwoli firmie na usprawnienie wielu procesów logistycznych i ułatwi odpowiednie przechowywanie surowców wykorzystywanych podczas pracy – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa hali przyniesie firmie wiele korzyści

Wiadomo już, że powierzchnia hali wyniesie 990 m2, a jej konstrukcja zostanie wykonana z aluminium i stali. Dzięki termodachowi ze specjalnym systemem, para wodna nie będzie skraplała się wewnątrz obiektu. To bardzo ważne, gdyż wilgoć szkodzi surowcowi, który przedsiębiorstwo zamierza składować w hali. Mowa tutaj o regranulacie PE/PA, który służy do produkowania wyrobów o innowacyjnym charakterze. Aby uniknąć problemów, strat i obniżenia jakości asortymentu, dołożono więc wszelkich starań ku temu, by w hali panowały właściwe warunki. W rezultacie ML Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością będzie mogła wykorzystywać nowe materiały porecyklingowe do wytwarzania ulepszonych produktów przy pomocy innowacyjnej technologii. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane