ML Polyolefins buduje nową halę magazynową w Gronowie Górnym

Firma zajmująca się gospodarką odpadami z tworzyw sztucznych inwestuje w nową halę magazynową w Gronowie Górnym pod Elblągiem. Będzie tam przechowywany surowiec, który następnie zostanie poddany dalszej obróbce. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa inwestycja firmy działającej w branży gospodarki odpadami

Firma ML Polyolefins działa w branży gospodarki odpadami z tworzyw sztucznych od ponad 20 lat. Specjalizuje się głównie w odbiorze i przetwarzaniu różnego rodzaju odpadów poliolefinowych, takich jak polipropylen i polietylen, a także laminatów odpadów opakowaniowych. Ponadto firma specjalizuje się również w pozyskiwaniu surowców z recyklingu przemysłowego i konsumenckiego. Posiada własną flotę pojazdów i oferuje usługi odbioru kontenerów i segregacji odpadów bezpośrednio od współpracujących z nią podmiotów gospodarczych. Ze względu na duży popyt na usługi firma zdecydowała się zainwestować w budowę nowej hali w Gronowie Górnym pod Elblągiem. Będzie to obiekt magazynowy służący do przechowywania surowca, który następnie jest przetwarzany przez ML Polyolefins. Inwestycja ta umożliwi wdrożenie nowego projektu, a mianowicie wykorzystanie nowych materiałów porecyklingowych w innowacyjnej technologii wytwarzania ulepszonych produktów użytkowych. To duża szansa dla dalszego rozwoju firmy oraz upowszechnienia technologii pozytywnie wpływających na środowisko naturalne.

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane