MEGIMA zyskała nowy magazyn w Bydgoszczy

Firma MEGIMA wynajęła magazyn o wielkości 1500 m2 oraz powierzchnię o charakterze socjalno – biurowym, powiększając tym samym swoje zaplecze logistyczne. Ta decyzja wynika z dynamicznego rozwoju przedsiębiorstwa i jest związana z wprowadzeniem nowych produktów do jego oferty – informuje JARTOM Real Estate. 

Centrum magazynowo – logistyczne pozwoli na efektywne prowadzenie działalności

Wspomniany magazyn znajduje się w nowoczesnym centrum Fortress Logistic Park Bydgoszcz. Wybrano je nieprzypadkowo, bowiem kluczowym atutem jest wysoka jakość usług oraz lokalizacja, która zapewnia znakomity dostęp do autostrady A1 i drogi szybkiego ruchu S10. Będzie można więc czerpać korzyści z płynnego, dobrze zoptymalizowanego transportu oraz usprawnić wiele procesów logistycznych. Dostawy produktów do rozmaitych części kraju będą przebiegały szybciej. MEGIMA to przedsiębiorstwo obecne na rynku od ponad dwudziestu lat. Zajmuje się sprzedażą artykułów szkolnych i biurowych klientom indywidualnym oraz biznesowym, imponując różnorodnym asortymentem. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane