MDD stawia dwie nowe hale. Gdzie one powstaną i co będzie w nich produkowane?

MDD stawia dwie nowe hale. Gdzie one powstaną i co będzie w nich produkowane? Jeden z czołowych producentów mebli biurowych w Polsce inwestuje w budowę nowych hal. Hale będą pełniły funkcje produkcyjno-magazynowe i powstaną w Sępólnie Krajeńskim w woj. kujawsko-pomorskim. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa przestrzeń produkcyjno-magazynowa

Nowe inwestycje to odpowiedź na rosnący popyt na meble biurowe firmy MDD. Wyroby producenta, takie jak biurka, siedziska, szafy, czy lady recepcyjne, cieszą się ogromnym zainteresowaniem na rynku, również ze względu na to, że są wykonywane na indywidualne zlecenie klienta. Ponadto meble MDD wyróżnia wysoka funkcjonalność oraz atrakcyjny design. Producent zdecydował się wybudować 2 nowe hale. Obie powstały w Sępólnie Krajeńskim w woj. kujawsko-pomorskim. Jedna z nich zajmuje powierzchnię 2,6 tys. mkw, a kolejna 5 tys. mkw. Obie pełnić będą funkcje produkcyjne, a ponadto wydzielona zostanie w nich część magazynowa. Co więcej, jedna z hal przewidziana jest do dalszej rozbudowy. W razie potrzeby dalszego zwiększenia infrastruktury produkcyjnej MDD będzie w stanie łatwo i szybko rozbudować obiekt i zwiększyć moce produkcyjne.

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli centrum magazynowe lub produkcyjne jest kluczowym obszarem działalności Twojej firmy to wykorzystaj nasze 30 letnie doświadczenie na tym rynku, aby wybrać optymalny nowy obiekt magazynowy lub produkcyjny. Wesprzemy Cię w Twoich planach biznesowych swoim zaangażowaniem, wiedzą i skutecznością.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane