MDC2 zyskuje partnera do projektu MDC2 Park Łódź South

2022-02-16
MDC2 zyskuje partnera do projektu MDC2 Park Łódź South

Działający na Polskim rynku deweloper MDC2 podpisał umowę współpracy z największym w RPA właścicielem nieruchomości logistycznych klasy premium REIT Limited. Pierwszy wspólny projekt deweloperów to park logistyczny MDC2 Park Łódź South, którego oddanie do użytku planowane jest na III kwartał 2023 r. - informuje JARTOM Real Estate

Nowy obiekt logistyczny

Umowa pomiędzy MDC2 i REIT Limited zakłada wspólną realizację projektów logistycznych. Pierwszym z nich będzie park MDC2 Park Łódź South, który jest zaprojektowany i zostanie wybudowany zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju i strategią ESG. Obiekt będzie pretendował do certyfikacji BREEAM New Construction na poziomie Excellent. Łódzkie centrum dystrybucyjne będzie świetnie skomunikowane, gdyż zlokalizowane jest u zbiegu autostrady A1 i dróg krajowych nr 91 i 12. Łączna powierzchnia magazynowa wyniesie aż 80 tys. mkw. Jego oddanie planowane jest na III kwartał 2023 r. Park logistyczny MDC2 Park Łódź South to już trzecia inwestycja logistyczna MDC2 w Polsce oraz trzeci obiekt logistyczny Fortress REIT Ltd.

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.

JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU