MCG EastBridge wyłącznym najemcą parku logistycznego GLP Kraków III Logistics Centre

Do tej pory spółka MCG EastBridge wynajmowała w GLP Kraków III Logistics Centre 37 000 m2 nowoczesnej powierzchni magazynowej. Kontynuując realizowanie strategii dynamicznego rozwoju zdecydowała o poszerzeniu swojego zaplecza i powiększyła je o kolejne 19 000 m2, a co za tym idzie, została wyłącznym najemcą wspomnianego parku logistycznego – informuje JARTOM Real Estate. 

Większe zaplecze logistyczne ułatwi rozwój spółki 

Niekwestionowanym atutem nieruchomości GLP jest jej dogodna lokalizacja w Niepołomickiej Strefie Inwestycyjnej nieopodal Krakowa. Pozwala na prowadzenie działalności w środowisku przyjaznym biznesowi oraz usprawnienie wielu procesów logistycznych. To ważne dla MCG EastBridge, gdyż marka, która należy do Maszoński Logistic zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług transportowych. Najbliższe plany przewidują skupienie się na podboju Turcji i półwyspu Bałkańskiego. Dzięki temu, że firma ma do swojej dyspozycji cały obiekt, może cieszyć się swobodą we wdrażaniu indywidualnych rozwiązań stworzonych z myślą o najwyższym poziomie obsługi klientów. JARTOM komercjalizuje parki GLP, oferując duży wybór hal do wynajęcia od dewelopera GLP.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane