MATPOL inwestuje w budowę nowej siedziby. Jak będzie ona wyglądała?

2021-11-29
MATPOL inwestuje w budowę nowej siedziby. Jak będzie ona wyglądała?

Firma MATPOL podjęła decyzję o budowie swojej nowej siedziby, która powstanie w Skawinie. Na generalnego wykonawcę inwestycji wybrano przedsiębiorstwo Stalbau, które posiada wieloletnie doświadczenie w realizowaniu podobnych projektów – informuje JARTOM Real Estate.

Wybudowany obiekt będzie imponował funkcjonalnością i walorami estetycznymi

Przedsięwzięcie uwzględnia budowę kompleksowego obiektu. W jego skład wejdzie hala o charakterze produkcyjno – magazynowym i powierzchni sięgającej 6 000 m2 oraz część biurowa złożona z trzech pięter. Takie połączenie umożliwi usprawnienie wielu procesów logistycznych oraz ułatwi administrowanie całą placówką. Stalbau zajmie się również zagospodarowaniem terenu wokół budynku, a zgodnie z przyjętym harmonogramem prac dobiegną one końca w kwietniu przyszłego roku. Realizacja tej inwestycji stanowi dla firmy Matpol, która już od ponad dwudziestu pięciu lat specjalizuje się w produkcji szyb zespolonych oraz w obróbce szkła, ważny krok na drodze do rozwoju. Z pewnością ułatwi dalsze podnoszenie jakości świadczonych usług, z którego słynie marka. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU