MALACHIT INVEST wybuduje nową halę produkcyjną w Smardzowie

2022-04-01
MALACHIT INVEST wybuduje nową halę produkcyjną w Smardzowie

Spółka MALACHIT INVEST przygotowuje się do budowy nowej hali produkcyjnej dysponującej zapleczem socjalnym, która powstanie w Smardzowie. Realizacja tego przedsięwzięcia, które ma na celu rozwój marki i zwiększenie jej konkurencyjności na rynku, będzie możliwa w dużej mierze dzięki dofinansowaniu pozyskanemu z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa hali sposobem na wdrożenie innowacji

Projekt został starannie przemyślany i jest niezbędnym krokiem do poszerzenia oferty firmy. W obiekcie zostaną uruchomione linie produkcyjne, które posłużą wytwarzaniu innowacyjnej hybrydowej ściany prefabrykowanej. Dla spółki MALACHIT INVEST, która słynie z szeroko pojętej działalności związanej z budownictwem, a zwłaszcza elementami betonowymi, to spora szansa na zdobycie nowych klientów i generowanie większych obrotów. Skorzysta na tym również lokalna gospodarka, gdyż w wybudowanej hali zostaną utworzone nowe miejsca pracy. Uwzględnienie zaplecza socjalnego w planach nieruchomości umożliwi usprawnienie wielu procesów logistycznych i zapewni personelowi komfortowe warunki podczas realizowania zawodowych obowiązków. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU