Lubieńska strefa przemysłowa się rozrasta. Powstanie w niej kolejny zakład produkcyjny

Na terenie lubieńskiej strefy przemysłowej zostanie wybudowana kolejna fabryka. Aby umożliwić realizację tej inwestycji, firma FOMICOM zainteresowana rozwojem na tamtych terenach, zakupiła już od miasta grunty o powierzchni 1 ha – informuje JARTOM Real Estate.

Fabryka należąca do FOMICOM kolejną ważną inwestycją

Przedstawiciele przedsiębiorstwa zadeklarowali budowę zakładu produkcyjnego już w przyszłym roku. Nowy obiekt pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i rozwój znajdujący odzwierciedlenie w zwiększonych obrotach. FOMICOM zajmuje się wytwarzaniem oraz sprzedażą przenośnych i autonomicznych systemów poliuretanowych. Słynie z szerokiego i różnorodnego asortymentu. Warto podkreślić, że to nie pierwszy inwestor, który dostrzegł potencjał Lubienia Kujawskiego. Wcześniej już ponad dwudziestu z nich zdecydowało o prowadzeniu swojej działalności właśnie w tej okolicy. Nietrudno więc zauważyć, że to kluczowe dla lokalnej gospodarki, która wiele na tym zyskuje, a także dla rynku pracy. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane