Logstor powiększa zaplecze magazynowe w Gliwicach

2023-04-27
Logstor powiększa zaplecze magazynowe w Gliwicach

Firma Logstor zdecydowała się na powiększenie zaplecza magazynowego, które posiada do dyspozycji w Diamond Business Park Gliwice. Dzięki temu aktualnie może użytkować aż 7000 m2 dopasowanej do swoich potrzeb powierzchni, która pozwoli usprawnić wiele procesów logistycznych i zoptymalizować prowadzenie działalności – informuje JARTOM Real Estate.

Nowoczesne magazyny spełniają oczekiwania najemców

Ten producent systemów rur preizolowanych to nie jedyne przedsiębiorstwo, które doceniło wysokiej klasy obiekt, którym jest Diamond Business Park Gliwice. Wśród najemców znajdują się również: Etisoft, Zakłady Metalowe Postęp, Flytronic oraz HT&L Fitting Polska. W czym tkwi sekret sukcesu tej inwestycji należącej do White Star Real Estate? Jednym z kluczowych atutów jest bardzo dobra lokalizacja. Składający się z trzech hal kompleks oferujący magazyny i biura, jest położony na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Wystarczy jedynie dziesięć minut, by dojechać z niego do centrum miasta, co stanowi duże ułatwienie, także dla zatrudnionego tam personelu. Hale na wynajem White Star Real Estate oferuje JARTOM.

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU