Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna z nową halą magazynową. Kim jest jej właściciel?

Na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej powstanie nowa hala magazynowa należąca do Geplastyk Polska. Za jej budowę odpowiedzialna jest firma Commercecon, generalny wykonawca, który posiada w swoim portfolio wiele obiektów logistycznych i produkcyjnych – informuje JARTOM Real Estate.

Hala magazynowa w dogodnej lokalizacji

Wiadomo już, że powierzchnia nowoczesnej hali wyniesie 2500 m2. Dzięki temu, że znajdzie się ona w Konstantynowie Łódzkim, jedynie niewielka odległość będzie dzieliła ją od fabryki, której właścicielem również jest Geplastyk Polska. Marka jest producentem komponentów wykonywanych z tworzyw sztucznych, które znajdują swoich nabywców wśród przedsiębiorstw z różnych gałęzi przemysłu. Tak znakomita lokalizacja nowej inwestycji pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych oraz zwiększenie efektywności i optymalizację pracy. To z kolei przełoży się na możliwość generowania oszczędności czasu i środków finansowych. Ułatwi również dynamiczny rozwój. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane