Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna wyróżniona w międzynarodowym rankingu. Ile przedsiębiorstw w niej wybudowano?

2021-10-05
Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna wyróżniona w międzynarodowym rankingu. Ile przedsiębiorstw w niej wybudowano?

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna została uznana za najlepszą na świecie strefę ekonomiczną dopasowaną do potrzeb sektora małych i średnich przedsiębiorstw. To ogromne wyróżnienie przyznane przez analityków fDi Magazine znajduje odzwierciedlenie w prężnie realizowanych na tym terenie inwestycjach, w ramach których budowane są kolejne obiekty – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa kolejnych zakładów produkcyjnych zaowocuje powstaniem nowych miejsc pracy

Tylko w 2020 roku, tak trudnym pod względem gospodarczym, tereny należące do Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej wybrano na miejsce realizacji 38 inwestycji. Wybudowano tam wiele fabryk, które imponują swoim nowoczesnym charakterem, a wiele z nich stanowi polski kapitał. Wśród przedsiębiorstw funkcjonujących w tym obszarze można wymienić między innymi: Oxyline, Trans-Tex, Nippo czy Miele. Sukces tego obszaru tkwi w znakomitych, atrakcyjnych gruntach, dobrej współpracy z władzami miasta oraz świetnej lokalizacji w centralnej części kraju, która pozwala na usprawnienie wielu procesów logistycznych i cieszenie się płynnym transportem. Z dużym prawdopodobieństwem można więc prognozować dalszy dynamiczny rozwój ŁSSE.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU