Łódź coraz bardziej atrakcyjna dla inwestorów. Strefa przemysłowa zostanie rozbudowana, powstanie też kolejna

2021-12-29
Łódź coraz bardziej atrakcyjna dla inwestorów. Strefa przemysłowa zostanie rozbudowana, powstanie też kolejna

Łódź stawia na rozbudowę terenów przeznaczonych pod liczne inwestycje. W tym celu władze miasta rozpoczynają prace mające na celu poszerzenie aktualnie działającej strefy przemysłowej na Olechowie oraz utworzenie drugiej, zlokalizowanej w Chocianowicach – informuje JARTOM Real Estate.

Atrakcyjne grunty pod budowę fabryk w dwóch łódzkich strefach przemysłowych

Nowa łódzka strefa przemysłowa powstanie na niezabudowanych jeszcze gruntach złożonych z licznych pól i sięgnie aż do Portu Łódź. Takie umiejscowienie pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i stanie się formą wyjścia naprzeciw oczekiwaniom rynku. Aktualnie poszukiwany jest wykonawca, który zajmie się budową układu komunikacyjnego na wspomnianym terenie. Jednocześnie realizowane jest przedsięwzięcie polegające na modernizacji funkcjonującej już strefy przemysłowej na Olechowie, w ramach którego przebudowana zostanie ulica Jędrzejowska oraz przedłużona Aleja Ofiar Terroryzmu 11 Września. Miasto, głównie z uwagi na swoje centralne położenie, stanowi niezwykle istotny punkt na krajowej mapie rynku magazynowego i logistycznego. Z pewnością nie zabraknie więc inwestorów, którzy będą zainteresowani uruchomieniem fabryk w tych dwóch strefach ekonomicznych. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU