Lineage zwiększa swoją obecność na rynku magazynowania w kontrolowanej temperaturze w Polsce

Globalny fundusz REIT specjalizujący się w magazynowaniu w temperaturze kontrolowanej, kontynuuje swoją ekspansję na polskim rynku. Firma niedawno rozbudowała magazyn w województwie pomorskim, powiększając jego powierzchnię o około 30%. - informuje JARTOM Real Estate

Ekspansja Lineage na polskim rynku

Lineage kontynuuje ekspansję na polskim rynku i oddaje do użytku nowe hale w kompleksie magazynowym w Lęborku. Po rozbudowie mroźni magazyn ten jest w stanie pomieścić ponad 40 tys. miejsc paletowych. Lineage, po przejęciu i rebrandingu Pago sp. z o.o. w 2020 roku, posiada sieć sześciu magazynów w kluczowych węzłach komunikacyjnych w Polsce. Firma konsekwentnie inwestuje w rozwój swojej infrastruktury, by sprostać rosnącym wymaganiom klientów i zdobyć pozycję lidera na rynku magazynowania w kontrolowanej temperaturze.

Informacje o JARTOM Real Estate

Dzięki 30-letniemu doświadczeniu JARTOM Real Estate i praktycznym umiejętnościom mediacyjnym naszych doradców wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki oferty najmu lub zakupu magazynu. Oferujemy wsparcie w zakresie wynajmu i zakupu powierzchni magazynowych.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane