Lidl zyska nowe centrum logistyczne w centralnej części kraju

Lidl podjął decyzję o budowie nowego centrum logistycznego, które powstanie w województwie łódzkim, a konkretniej, w miejscowości Gucin. Słynna sieć sklepów znajduje się na etapie dopełniania formalności niezbędnych do uzyskania pozwoleń administracyjnych wymaganych do rozpoczęcia prac – informuje JARTOM Real Estate.

Obiekt pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych

Nieruchomość powstanie na terenie o wielkości szacowanej na 30 ha, a jej kubatura wyniesie 1,35 mln m3. Aby była w pełni dopasowana do potrzeb marki oraz wyróżniała się funkcjonalnością na wysokim poziomie, skorzystano z usług architekta z biura RB Projekt Pracownia Architektury. Nie bez znaczenia jest również lokalizacja w centralnej części Polski. Pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i optymalizację transportu. Wszystko wskazuje na to, że ta inwestycja będzie dla Lidla bardzo opłacalna. Warto jednak podkreślić, że nie jest to jedyny tego rodzaju projekt, ponieważ podobny obiekt powstanie również w Gietrzwałdzie.

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.

JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane