Lidl otwiera kolejne, już 13 centrum dystrybucyjne w Polsce

Lidl planuje otworzyć kolejne, już 13 centrum dystrybucyjne na terenie naszego kraju. W związku z nową inwestycją Lidl planuje znacznie zwiększyć zatrudnienie. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa inwestycja właściciela sieci sklepów dyskontowych Lidl

Nowe centrum dystrybucyjne Lidl powstanie w Piorunowie koło Błonia, a jego otwarcie planowane jest na 3-4 kwartał 2023 roku. Będzie to jeden z najbardziej nowoczesnych obiektów magazynowych sieci Lidl w Polsce. Jego rozmiar również imponuje - centrum liczyć będzie aż 68 tys. mkw. Nowe centrum dystrybucyjne będzie obsługiwało warszawskie oraz podwarszawskie sklepy sieci w produkty świeże. W związku z inwestycją właściciel sieci dyskontów Lidl planuje zatrudnienie nowych pracowników. Aż 200 osób znajdzie prace w nowym centrum dystrybucyjnym, na stanowiskach takich jak m.in. magazynierzy czy pracownicy biurowi.

Informacje o JARTOM Real Estate

Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane