Lidl intensywnie rozwija się w Polsce. Wybuduje kolejne centrum dystrybucyjne

2021-06-23
Lidl intensywnie rozwija się w Polsce. Wybuduje kolejne centrum dystrybucyjne

Sieć Lidl Polska kontynuuje strategię dynamicznego rozwoju i rozpoczyna pracę nad budową drugiego centrum dystrybucyjnego na Dolnym Śląsku. Terenem wybranym pod inwestycję są Dobroszyce, gdzie w drodze przetargu Lidl nabył grunty o powierzchni 21 hektarów – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa centrum dystrybucyjnego szansą na poszerzenie działalności marki 

Plany dotyczące budowy obiektu są imponujące. Nieruchomość powstanie przy zastosowaniu nowoczesnych technologii, które przyczynią się do tego, aby była ona przyjazna środowisku. Jej powierzchnia wyniesie aż 67 000 m2, a jednym z największych atutów będzie znakomita lokalizacja w pobliżu ważnych ciągów komunikacyjnych. Uruchomienie kolejnego centrum dystrybucyjnego na Dolnym Śląsku pomoże sieci supermarketów usprawnić wiele procesów logistycznych i zwiększyć tempo realizacji zamówień oraz dostaw. Dodatkowe magazyny ułatwią składowanie towarów, a obiekt będzie zaopatrywał sklepy położone na terenie całego województwa. To ważny impuls dla lokalnej gospodarki, gdyż szacuje się, że w placówce znajdzie zatrudnienie ponad dwieście osób. Z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że to nie ostatnia tego rodzaju inwestycja, której podejmuje się Lidl. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU