Lidl buduje ogromny magazyn pod Olsztynem

Właściciel sieci sklepów spożywczych Lidl inwestuje w rozwój siatki logistycznej i buduje wielkie centra dystrybucyjne pod Olsztynem i w Bytomiu. W związku z prowadzonymi inwestycjami poszukiwani będą nowi pracownicy. - informuje JARTOM Real Estate

Budowa nowoczesnych magazynów

Nowe centrum dystrybucyjne Lidl powstanie w gminie Gietrzwałd pod Olsztynem, niedaleko nowootwartego magazynu Biedronki, który stanął Stawigudzie. Nowy magazyn Biedronki to liczący 35 tys. mkw obiekt wyposażony w innowacyjne technologie zarządzania zapasami, nowoczesne systemy oświetlenia oraz proekologiczne rozwiązania zmniejszające wpływ działania obiektu na środowisko. Lidl nie ustępuje swojej konkurencji i również planuje zastosowanie inteligentnych rozwiązań podczas budowy nowego magazynu. Będzie to już 14. obiekt logistyczny sieci na terenie naszego kraju. W dodatku to nie jedyna duża inwetsycja, jaką prowadzi obecnie Lidl. Właściciel sieci sklepów planuje również budowę centrum dystrybucyjnego w Bytomiu, przy granicy z Piekarami Śląskimi. Ten obiekt ma liczyć aż 80,5 tys. mkw powierzchni.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane