Lider rynku fotowoltaicznego Ekomatic buduje nową halę produkcyjną. Co będzie w niej produkowane?

2022-06-06
Lider rynku fotowoltaicznego Ekomatic buduje nową halę produkcyjną. Co będzie w niej produkowane?

Ekomatic planuje budowę hali produkcyjnej w Iławie. To właśnie tam produkowane będą innowacyjne konstrukcje pod panele fotowoltaiczne pozwalające na zwiększenie efektywności instalacji.- informuje JARTOM Real Estate

Nowa inwestycja w Iławie

Firma zajmująca się wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań przyspieszających i ułatwiających rozwój energii odnawialnej planuje kolejną dużą inwestycję. Ekomatic specjalizuje się głównie w systemach fotowoltaicznych oraz systemach wykorzystujących energię wiatrową. Jako specjaliści w swojej dziedzinie nie tylko montują i serwisują instalacje solarne, ale również je projektują oraz zapewniają kompleksowe doradztwo na każdym etapie inwestycji. Ekomatic planuje budowę nowej hali produkcyjnej w ramach projektu wdrożenia na rynek innowacyjnej w skali świata konstrukcji pod panele fotowoltaiczne. To duża szansa na rozwój działalności firmy oraz zwiększenie jej konkurencyjności na rynku.

Opracowanie nowoczesnych konstrukcji pod panele solarne może poprawić ich efektywność oraz zwiększyć zysk z inwestycji. Hala produkcyjna powstanie w Iławie w woj. warmińsko-mazurskim. Całkowity koszt inwestycji szacuje się na około 12 mln zł.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU