Lider branży TSL wynajmuje halę w LCube Rzeszów Airport

Nowy najemca w parku logistycznym LCube Rzeszów Airport. To firma DSV, czyli jeden z globalnych liderów branży TSL. - informuje JARTOM Real Estate

Umowa wynajmu hali magazynowej

Firma DSV – Global Transport and Logistics wynajęła blisko 3 tys. mkw. powierzchni magazynowej w oddanym w tym roku obiekcie logistycznym LCube Rzeszów Airport. Hala, którą wynajęła firma, będzie pełniła funkcję terminala typu cross-dock, a także nowej siedziby firmy na południowo-wschodnią Polskę. Decyzja o wynajęciu powierzchni w obiekcie to element przemyślanej strategii firmy, która w ciągu 5 najbliższych lat planuje inwestycje o wartości aż 1 mld zł. Planowane przedsięwzięcia mają na celu wzmocnienie pozycji Polski w europejskich i globalnych łańcuchach dostaw, a także wspieranie zielonej transformacji w branży TSL. Inwestycje zakładają budowę własnych magazynów, jak i wynajem powierzchni magazynowych o wysokim standardzie. LCube Rzeszów Airport to obiekt magazynowy znajdujący się niedaleko lotniska w Jasionce. Powstał on na działce o powierzchni 5,5 ha i oferuje 25,8 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej klasy A. Firma DSV wynajęła 2,5 tys. mkw. powierzchni magazynowej i 360 mkw. powierzchni biurowej. W związku z ostatnią transakcją w LCube Rzeszów Airport pozostało do wynajęcia już tylko 10 tys. mkw.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane