Liczba hal produkcyjnych w Szczecinku ciągle rośnie

2021-04-08
Liczba hal produkcyjnych w Szczecinku ciągle rośnie

Nowa hala wybudowana w Szczecinku rozpocznie działalność produkcyjną już w maju bieżącego roku. Została ona stworzona z myślą o dostarczaniu na rynek wyrobów drewnopochodnych i jest tylko jedną z kilku inwestycji, które czekają na sfinalizowanie swojej realizacji – informuje JARTOM Real Estate. 

Kolejne hale produkcyjne w budowie 

W planach znajduje się  także budowa czterech następnych hal. Wyznaczono już ich lokalizację i wybrano stosowne działki. Imponujące tempo prac jest jednym z efektów znakomitej współpracy stworzonej przez klaster meblowy w Szczecinku, który pełni rolę zrzeszenia wielu firm specjalizujących się w produkcji mebli. Aktualnie klaster skupia siedem różnych przedsiębiorstw, które łącznie stworzyły ponad 500 stanowisk pracy. Prowadzone są rozmowy z trzema kolejnymi inwestorami, co może znaleźć odzwierciedlenie w bardziej dynamicznej rozbudowie lokalnej branży meblarskiej, a także przyczynić się do jeszcze lepszej współpracy i usprawnienia wielu procesów logistycznych. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU