Leroy Merlin z głównym centrum dystrybucji w Strykowie

Leroy Merlin zyskał do swojej dyspozycji dodatkową powierzchnię magazynową w obiekcie Logicor Stryków. Aktualnie może prowadzić działalność na 50 000 m2, co gwarantuje francuskiej sieci hipermarketów spore pole do popisu i z pewnością zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych – informuje JARTOM Real Estate. 

Centrum dystrybucyjne w centralnej części kraju 

Wiadomo już, że decyzja o przedłużeniu umowy najmu i rozszerzeniu współpracy nie była przypadkowa. Marka będzie wykorzystywała magazyn jako centrum dystrybucyjne służące do obsługi sklepów nie tylko w regionie, ale i w całej Polsce. Ułatwi to dogodna lokalizacja w centralnej części kraju, która pozwoli cieszyć się dobrze zoptymalizowanym transportem. Obiekt Logicor Stryków jest położony w odległości 5 km od kluczowego węzła komunikacyjnego autostrad A2 i A1. Jedynie 15 km dzieli go od centrum Łodzi. Przedstawiciele Leroy Merlin nie ukrywają, że to ważny krok na drodze dynamicznego rozwoju firmy i zapowiadają dalszą ekspansję biznesową. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane