Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna ma szansę na wielomiliardową inwestycję

Toczy się gra o wartą kilka miliardów inwestycję, a mianowicie budowę nowej fabryki Volkswagen w Europie Środkowej. Być może zostanie ona wybudowana na terenie Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.- informuje JARTOM Real Estate

Czy w Polsce powstanie gigafabryka baterii do pojazdów Volkswagen?

Zgodnie z zaplanowaną strategią rozwoju Grupa Volkswagen planuje sukcesywnie zwiększać produkcję oraz wybudować nową gigafabykę w Europie Środkowej. Jednym z miejsc branych pod uwagę przez tego giganta motoryzacji jest Polska, a konkretniej Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna. Budowa ogromnego zakładu ma rozpocząć się w 2025 roku, a jego otwarcie planowane jest na 2027 rok. W gigafabryce produkowane będą głównie baterie elektryczne do samochodów. Poza Polską Volkswagen bierze pod uwagę również Słowację.

Informacje o JARTOM Real Estate

Zespół JARTOM Real Estate to ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem uczestniczą w całym procesie przygotowania procesu zmiany magazynu. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam na profesjonalną obsługę klienta, która jest dla nas priorytetem. Z przyjemnością doradzimy w doborze właściwej hali. Z nami wynajmiesz, kupisz lub zbudujesz.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane