LeadCrest na zakupach. Europejski fundusz zakupił kilka nieruchomości w Polsce.

Europejski fundusz LeadCrest Capital Partners zakupił nowy obiekt przemysłowy w leasingu zwrotnym oraz trzy nieruchomości magazynowe o wartości blisko 20 mln euro. - informuje JARTOM Real Estate

Transakcje na rynku hal magazynowym

LeadCrest ogłosił zawarcie długoterminowej współpracy z KGL poprzez nabycie nowoczesnego kompleksu przemysłowo-logistycznego o powierzchni 9,5 tys. mkw. Obiekt ten został zmodernizowany i rozbudowany w 2019 roku, dzięki czemu teraz oferuje nowoczesną powierzchnię magazynową, produkcyjną i biurową. Poza tym na działce znajduje się również 20 tys. niezabudowanego gruntu, co w przyszłości umożliwi dalszy rozwój działalności w tej lokalizacji. Hale znajdują się w Czosnowie, tuż przy zjeździe z drogi ekspresowej S7. Ponadto LeadCrest zakupił w naszym kraju trzy inne hale magazynowe o łącznej powierzchni 18,2 tys. mkw. Dwie z nich znajdują się w Warszawie, a trzecia zlokalizowana w Czeladzi na Górnym Śląsku.

Informacje o JARTOM Real Estate

Działamy w JARTOM Real Estate na terenie całego kraju. Główne ośrodki magazynowe to Warszawa, Łódź, Śląsk i Poznań. Magazyny położone są przy głównych arteriach komunikacyjnych, trasach szybkiego ruchu i przy autostradach.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane