Lazzoni Group inwestuje w nowy zakład produkcyjny

Polski producent wiertarek przemysłowych inwestuje w rozwój działalności i buduje kolejną fabrykę.- informuje JARTOM Real Estate

Producent wiertarek buduje kolejny zakład

Lazzoni Group to renomowany producent wiertarek przemysłowych, dedykowanych głównie dla firm działających w branży meblarskiej. W bogatym asortymencie marki znaleźć można m.in. wiertarki przelotowe, wiertarki CNC, maszyny customowe, czy głowice wiertarskie. Część z produktów wykonywana jest na indywidualne zamówienia klientów. W ostatnim czasie firma intensywnie się rozwinęła, wchodząc na nowe rynki zbytu oraz zwiększając swoją konkurencyjność na rynku. W związku z tym konieczna okazała się budowa nowego zakładu produkcyjnego, który będzie w stanie zaspokoić rosnący popyt na produkty firmy. Obiekt powstanie w Pcimiu i składać się będzie z hali produkcyjnej oraz z budynku biurowo-magazynowego. Hala produkcyjna zostanie wyposażona w niezbędne maszyny potrzebne do produkcji wiertarek oraz innego asortymentu oferowanego przez Lazzoni Group. Całe przedsięwzięcie kosztować będzie około 12 440 000 zł.

Informacje o JARTOM Real Estate

Skorzystaj z doświadczenia i możliwości JARTOM Real Estate. Podpowiemy Ci, jak wybrać najlepszą powierzchnię magazynową dostępną na rynku. Oferta wolnych hal szybko się zmienia. Bądź pewny, że wybrałeś halę odpowiednią dla Ciebie i w najlepszej cenie dostępnej aktualnie na rynku.

JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane