Labolatorium Kosmetyczne Dr Irena Eris przedłuża umowę najmu powierzchni magazynowej w Good Point Łubna

2021-03-04
Labolatorium Kosmetyczne Dr Irena Eris przedłuża umowę najmu powierzchni magazynowej w Good Point Łubna

Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris przedłużyło umowę najmu powierzchni magazynowej w centrum dystrybucyjnym Good Point Łubna. Firma zdecydowała się na dalszą współpracę ze względu na atrakcyjną lokalizację parku logistycznego oraz wysoką jakość świadczonych usług.  - informuje JARTOM Real Estate.

Rejony Warszawy odpowiednie dla magazynowania

Wynajem magazynu w okolicach Warszawy, tak rejon stolicy to świetne miejsce do wyboru magazynu na wynajem. Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris wynajmuje 2500 mkw powierzchni w Good Point Łuba z przeznaczeniem na magazyn oraz skład celny. Firma zajmuje się produkcją wysokiej jakości kosmetyków, eksportowanych do 50 krajów na całym świecie. 
Park logistyczny Good Point Łubna położony jest niedaleko Piaseczna i składa się z części magazynowej o łącznej powierzchni 4,6 tys. mkw oraz części biurowo-usługowej liczącej 2 tys. mkw. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU