LVT zwiększa swoją obecność w Parku Logistycznym Gdańsk Airport

LVT, firma specjalizująca się w dystrybucji i sprzedaży designerskich lamp, zdecydowała się na zwiększenie wynajmowanej powierzchni magazynowej w Parku Logistycznym Gdańsk Airport. W wyniku tej decyzji LVT zajmuje teraz aż 6,5 tys. mkw w tym nowoczesnym obiekcie logistycznym. - informuje JARTOM Real Estate

Większa powierzchnia najmu LVT

W związku z intensywnym rozwojem działalności firma LVT postanowiła wynająć sąsiedni moduł magazynowy w Parku Logistycznym Gdańsk Airport. Dzięki temu firma zabezpieczyła swoje potrzeby magazynowe na długie lata. Decyzja LVT o ekspansji w tym właśnie parku logistycznym wynikała z jego strategicznej lokalizacji. Park ten zapewnia nie tylko nowoczesną przestrzeń magazynową, ale również łatwy dostęp do lotniska oraz portów DCT i BCT, co jest kluczowe dla firmy oświetleniowej, która musi efektywnie zarządzać transportem i logistyką.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate doradzamy jak znaleźć odpowiednie hale i nowe magazyny pod konkretną działalność i lokalizacje. Pomagamy także w finalizacji transakcji. Posiadamy bogatą bazę powierzchni magazynowych, hal produkcyjnych do wynajęcia lub na sprzedaż. W ofercie także chłodnie i grunty.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane