LUNEOS Partnerem III Konferencji JARTOM MAGAZYNY - HALE PRODUKCYJNE - LOGISTYKA

img

Do III Konferencji JARTOM| MAGAZYNY • HALE PRODUKCYJNE • LOGISTYKA pozostało coraz mniej czasu a my mamy kolejną wspaniałą wiadomość! Niezmiernie miło nam poinformować, że firma LUNEOS Sp. z o.o. została partnerem wydarzenia, tym samym wnosząc do niego świeże spojrzenie i garść inspiracji.

Dlaczego LUNEOS?

Od wielu lat LUNEOS pomaga polskim przedsiębiorcom zmniejszyć koszty zużycia energii, bez ponoszenia przez nich nakładów inwestycyjnych, realizując zadania polegające na transformacji firm zużywających czarną energię, na nisko lub zeroemisyjne, co w dobie kryzysu energetycznego jest niezwykle potrzebne, a nawet konieczne.  To czołowy dostawca rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii dla polskich firm. Oferowane rozwiązania transformacji energetycznej finansowane w usłudze abonamentu pozwalają wprowadzić niezbędne innowacje i przejść z czarnej na zieloną energię.

Doświadczenie w realizacji projektów dla firm z wielu branż pozwala na dostosowanie się do indywidualnych warunków pracy w firmie, a przede wszystkim na dobraniu usług pozwalających wygenerować największe oszczędności.

Info o III Konferencji JARTOM

Na uczestników konferencji, którzy pojawią się w Warszawie 18 października 2022 r. czekają również interesujące panele dyskusyjne, spotkania z inwestorami i specjalistami z branży logistycznej oraz wystąpienia poruszające problematykę związaną z aktualnymi realiami prowadzenia biznesu związanego z posiadaniem magazynów. To doskonała okazja do nawiązania nowych, wartościowych relacji i poszerzenia własnych horyzontów. Jesteśmy przekonani, że każdy obecny na konferencji wiele na tym zyska, dlatego też zapraszamy do rejestracji http://konferencja.jartom.pl/rejestracja


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane