LS Logistics wynajmuje kolejną powierzchnię magazynową i kontynuuje współpracę z Segro Logistics Park

Firma LS Logistics podjęła decyzję o dalszym użytkowaniu powierzchni o charakterze magazynowo – biurowym wchodzącej w skład obiektu Segro Logistics Park. To jednak nie wszystko, bowiem przedstawiciele przedsiębiorstwa poszli o krok dalej i podpisali kolejną umowę, na mocy której zyskali dodatkowe magazyny umożliwiające im sukcesywny rozwój marki – informuje JARTOM Real Estate.

Zapotrzebowanie na magazyny rezultatem rozwoju firmy

Dopełnienie formalności pozwoliło nabyć ponad 2700 m2, co w połączeniu z dotychczasowym przedmiotem najmu daje powierzchnię przekraczającą 17 500 m2. Warto podkreślić, że to nie tylko magazyny ale i centrum szkoleniowe oraz zaplecze o charakterze biurowym. Tak kompleksowy charakter nieruchomości pozwala na usprawnienie wielu procesów logistycznych i ułatwia administrowanie obiektem. Wdrożono szereg rozwiązań mających na celu zapewnienie LS Logistics komfortu i bezpieczeństwa. Całodobowa ochrona, monitoring,  a także ogrzewanie i ocieplenie pozwalają na pracę we właściwych warunkach i cieszenie się pewnością, że składowanym tam towarom nic nie grozi. Nic więc dziwnego, że firma postanowiła pozostać w Segro Logistics Park Warsaw, Nadarzyn, który ponadto zapewnia również znakomitą lokalizację. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane