LPP zamontowało panele fotowoltaiczne na połowie dachu nowego centrum dystrybucyjnego

2021-09-20
LPP zamontowało panele fotowoltaiczne na połowie dachu nowego centrum dystrybucyjnego

Budowa oraz prace wykończeniowe nowego Centrum Dystrybucyjnego LPP dobiegają końca. Inwestor zdecydował się położyć panele fotowoltaiczne na połowie dachu obiektu i dzięki temu zminimalizować comiesięczne koszty energii. - informuje JARTOM Real Estate

Fotowoltaika na dachu obiektu logistycznego

Systemy fotowoltaiczne są nie tylko przyjazne dla środowiska naturalnego, ale również pozwalają zminimalizować koszty energii elektrycznej. W związku z tym LPP zdecydowało się na montaż 4 tys. paneli fotowoltaicznych na nowo wybudowanym obiekcie w Brześciu Kujawskim, które będą generować łączną moc 1,5 MW.  Jest to jedno z największych zielonych przedsięwzięć w regionie. LPP to polska firma branży odzieżowej działająca od 1991 roku, która konsekwentnie realizuje założoną strategię rozwoju oraz stara się wdrażać nowoczesne technologie proekologiczne w budowanych przez siebie obiektach. LPP stawia przede wszystkim na zrównoważony rozwój, energię ze słońca, ograniczenie emisji i komfort pracowników.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate dołożymy wszelkich starań, aby zaproponować najlepszą dla Twojej firmy ofertę hali pod magazynowanie lub produkcję. Oprócz staranności oferujemy skuteczność, elastyczność, sprawczość i 30 letnie doświadczenie na rynku magazynowym.


JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU