LPP z nowym, zagranicznym centrum dystrybucyjnym. Gdzie się ono znajdzie?

Spółka LPP Logistics planuje uruchomienie nowego centrum dystrybucyjnego znajdującego się poza granicami Polski. Wybór padł na Rumunię, w której wynajęto już obiekt zlokalizowany w niewielkiej odległości od Bukaresztu – informuje JARTOM Real Estate.

Kolejny magazyn w Rumunii kluczowy dla rozwoju spółki

Podpisana umowa umożliwi prowadzenie działalności w budynku przez 10 lat. Podczas podejmowania decyzji istotna była lokalizacja. Pozwoli ona obsługiwać aż 450 salonów odzieżowych również w takich państwach, jak: Grecja, Chorwacja, Węgry, Serbia, czy Macedonia Północna. Budynek dysponuje nowoczesnymi rozwiązaniami magazynowymi, co zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych oraz skróceniem czasu dostaw i zmniejszeniem kosztów. Wprowadzone zostaną tam również liczne ułatwienia w postaci automatycznego sortera towarów czy automatycznej linii przenośników, z których skorzysta około trzystu osób, które zostaną zatrudnione w placówce. Warto podkreślić, że to drugi magazyn na terenie tego kraju, który użytkuje LPP Logistics. Rozrastające się zaplecze logistyczne grupy LPP jest związane z jej dynamicznym rozwojem. Centrum dystrybucyjne zostanie oddane do użytku pod koniec bieżącego roku. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane