LPP z nowym magazynem w Rosji. Czy spółka będzie kontynuowała rozwój na tamtejszym rynku?

2021-09-24
LPP z nowym magazynem w Rosji. Czy spółka będzie kontynuowała rozwój na tamtejszym rynku?

Spółka LPP wynajęła ponad 30 000 m2 powierzchni magazynowej w zlokalizowanym w Moskwie parku przemysłowym PNK Park Zhukovsky. Obiekt posłuży do realizacji zamówień internetowych składanych przez mieszkańców Rosji, których liczba może sięgać aż 95 tysięcy transakcji dziennie – informuje JARTOM Real Estate.

Poszerzenie zaplecza magazynowego umożliwi rozwój na wschodnim rynku

Wynajęte magazyny usprawnią wiele procesów logistycznych i sprawią, że spółka zwiększy swoją wydajność trzykrotnie. Wcześniej dysponowała o połowę mniejszą powierzchnią, więc zmiana jest zauważalna. To istotny element strategii rozwoju na rosyjskim rynku, która jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie ofertą LPP w tym kraju. Co więcej, już teraz wiadomo, że podjęto decyzję o jego rozbudowie o kolejne 10 000 m2. Aktualnie w obiekcie można przechowywać do 3 milionów sztuk odzieży przeznaczonej na sezon wiosenno – letni lub ponad 2 miliony sztuk ubrań przeznaczonych na jesień i zimę. Warto podkreślić, że o efektywność pracy dba między innymi wdrożony system zarządzania magazynem bazujący na algorytmach sztucznej inteligencji. Śmiało można więc stwierdzić, że to przedsięwzięcie na najwyższym poziomie. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU