LPP powiększy swoje zaplecze logistyczne i uruchomi kolejny magazyn

2021-11-04
LPP powiększy swoje zaplecze logistyczne i uruchomi kolejny magazyn

Spółka LPP inwestuje w powiększanie swojego zaplecza logistycznego i intensywnie przygotowuje się do uruchomienia kolejnego magazynu. Znajdzie się on w jednej z dwóch wynajętych już hal zlokalizowanych w Pruszczu Gdańskim i będzie stanowił odpowiedź na rosnącą sprzedaż internetową – informuje JARTOM Real Estate. 

Magazyny z częścią biurową przeznaczone do obsługi klientów z Polski i krajów bałtyckich

Polski producent odzieży podpisał umowę, na mocy której wszedł w posiadanie hali magazynowej o powierzchni 12 000 m2, która dedykowana jest obsłudze zwrotów, oraz tej o metrażu sięgającym 49 000 m2 służącej do wysyłania zamówień. Większy obiekt rozpocznie swoją działalność w kwietniu przyszłego roku. Warto podkreślić, że dodatkowa obecność przestrzeni biurowej usprawni wiele procesów logistycznych i ułatwi administrowanie placówką. Obie hale zostaną połączone, więc komunikacja będzie przebiegać płynnie. Głównym celem jest sprostanie rosnącej liczbie zamówień realizowanych dla klientów z rynków: polskiego, łotewskiego, litewskiego, estońskiego i ukraińskiego. Ogromnym atutem magazynów w Pruszczu Gdańskim jest ich lokalizacja w niewielkiej odległości od autostrady A1, która zapewnia spory potencjał biznesowy. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.JARTOM Real Estate ,Już 18 października 2022 odbędzie się III Konferencja JARTOM - Magazyny, Hale produkcyjne Logistyka

Chcesz zostać Prelegentem, Wystawcą, Partnerem lub Sponsorem Konferencji skontaktuj się z Moniką Stanik
 
 Zobacz dane kontaktowe do Moniki>>    
Monika Stanik 


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU