LPP buduje ogromny magazyn pod Rzeszowem. Będzie praca dla tysiąca osób.

Gigant odzieżowy LPP posiadający w swoim portfolio takie marki jak Reserved, Cropp, Hopse, czy Mohito inwestuje w rozbudowę infrastruktury logistycznej i buduje ogromne centrum dystrybucyjne na Podkarpaciu. - informuje JARTOM Real Estate

Budowa nowego obiektu magazynowo logistycznego

Obiekt wybudowany zostanie w Jesionce, a zatrudnienie znajdzie w nim aż 1000 osób, m.in. brygadziści, operatorzy wózków widłowych i elektromechanicy. Tak duża inwestycja to kolejny krok w rozwoju firmy, która cieszy się ugruntowaną pozycją na polskim rynku. W ostatnich latach, ze względu na potrzeby klientów, firma inwestowała głównie w sektor e-commerce. Teraz gdy pandemia ucichła LPP planuje otwarcie nowych sklepów stacjonarnych w centrach handlowych na terenie całego kraju. Duże centrum dystrybucyjne pozwoli na sprawną logistykę oraz skrócenie terminów dostaw.

Informacje o JARTOM Real Estate

Transakcja zakupu lub wynajmu hali magazynowej, czy produkcyjnej jest bardzo skomplikowana i wymaga uzgodnienia dziesiątek, a może i setek spraw. Każda duża nieruchomość jest specyficzna. W JARTOM Real Estate opracowujemy indywidualny plan zakupu lub wynajmu dla każdego Klienta.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane