LNG BEST PARTNER buduje stację do badania cystern kriogenicznych

2022-11-14
LNG BEST PARTNER buduje stację do badania cystern kriogenicznych

W Krzywopłotach powstanie pierwsza w Europie stacja badania cystern do transportu skroplonego gazu ziemnego LNG. To inwestycja firmy zajmującej się transportem gazu. - informuje JARTOM Real Estate

Budowa nowoczesnego warsztatu

Firma transportowa LNG BEST PARTNER planuje nową, dużą inwestycję, która ma na celu między innymi wzrost jej konkurencyjności na rynku. Będzie to budowa nowoczesnego warsztatu wraz z zapleczem socjalno-biurowym. W obiekcie znajdzie się pierwsza w Europie stacja badania cystern do transportu skroplonego gazu ziemnego LNG. Warsztat wybudowany zostanie w miejscowości Krzywopłoty w woj. zachodniopomorskim. To duży krok w rozwoju firmy oraz wdrożenia innowacyjnych technologii badania cystern. Firma posiada własną flotę cystern kriogenicznych, pozwalających na transport gazu ziemnego niemal w każde miejsce w Polsce i Europie. Własna stacja i warsztat zapewnią niezależność firmy, a także zagwarantują bezawaryjność. Firma LNG BEST PARTNER działa na polskim rynku od 7 lat. Głównym profilem działalności firmy jest krajowy i międzynarodowy transport drogowy LNG. Spółka specjalizuje się w transporcie i logistyce skroplonego gazu ziemnego o wysokiej zawartości metanu, a także w sprzedaży LNG. Wszelkie działania firmy prowadzone są z zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa.

Informacje o JARTOM Real Estate

Działamy w JARTOM Real Estate na terenie całego kraju. Główne ośrodki magazynowe to Warszawa, Łódź, Śląsk i Poznań. Magazyny położone są przy głównych arteriach komunikacyjnych, trasach szybkiego ruchu i przy autostradach.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU