LKQ Europe wynajmuje dodatkową powierzchnię w .KTW

LKQ Europe stawia na usprawnienie wielu procesów logistycznych oraz dynamiczny rozwój. W tym celu przedłużono umowę najmu powierzchni wykorzystywanej na potrzeby Centrum Innowacji i Usług oraz zdecydowano o wejściu w posiadanie dodatkowej przestrzeni, która będzie pięciokrotnie większa i znajdzie się w obiekcie .KTW II – informuje JARTOM Real Estate. 

Powiększone zaplecze biurowe usprawni procesy logistyczne

Decyzja podjęta przez LKQ Europe jest podyktowana chęcią poszerzenia działalności i stworzenia nowoczesnego, przyjaznego i odpowiadającego współczesnym standardom środowiska pracy dla personelu – zarówno obecnego, jak i tego, który dopiero zostanie zatrudniony. Należące do spółki Centrum Innowacji i Usług zajmuje się zarządzaniem oraz rozwojem informatycznym i cyfrowym. Mieści się w kompleksie KTW, który stanowi dowód na to, że w Katowicach powstaje nie tylko coraz więcej godnych uwagi magazynów ale także kompleksów oferujących wysokiej klasy powierzchnie biurowe do wynajęcia. Posiada znakomitą lokalizację oraz jest w pełni dostosowany do potrzeb współczesnych najemców. Wszystko wskazuje więc na to, że .KTW II również spełni oczekiwania LKQ Europe. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane