LKQ Europe otworzył nowy magazyn centralny oferujący usługę Click & Collect

Wiodący dystrybutor na rynku części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych oraz pojazdów przemysłowych otworzył właśnie nowy magazyn centralny. Znajduje się on w kompleksie logistycznym Kraków Airport w Modlniczce. - informuje JARTOM Real Estate

Otwarcie nowego magazynu

Magazyn centralny LKQ Europe zajmuje powierzchnię aż 11 tys. mkw powierzchni, co zapewnia wystarczającą przestrzeń do przechowywania setek tysięcy części samochodowych. W obiekcie zatrudnienie znajdzie aż 200 osób, a praca odbywać będzie się na 3 zmiany. Obiekt w Modliniczce pod Krakowem będzie odgrywał ważną rolę w siatce logistycznej LKQ Europe. Będzie to obiekt o strategicznym znaczeniu w kontekście dalszego rozwoju firmy w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. LKQ Europe nieustannie się rozwija, zwiększając zasoby logistyczne i poprawiając terminowość i jakość dostaw. Nowy magazyn jest w pełni przystosowany do szybkiej obsługi rynku wtórnego, a także do potrzeb klientów, którzy chcą skorzystać z możliwości bezpośredniego odbioru towarów. W obiekcie w Modliniczce dostępna będzie usługa Click & Collect umożliwiająca wygodny odbiór towarów, zarówno przez klientów indywidualnych, jak i firmy.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate dołożymy wszelkich starań, aby zaproponować najlepszą dla Twojej firmy ofertę hali pod magazynowanie lub produkcję. Oprócz staranności oferujemy skuteczność, elastyczność, sprawczość i 30 letnie doświadczenie na rynku magazynowym.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane