LCube wybuduje nowy park magazynowy nieopodal Wrocławia

Plany budowy nowego parku magazynowego, którego właścicielem stanie się LCube, nabierają coraz bardziej realnych kształtów. Deweloper nabył grunty położone w Dobrzykowicach, nieopodal Wrocławia, a dzięki temu, że działka znajduje się tuż obok innej inwestycji firmy, usprawnionych zostanie wiele procesów logistycznych – informuje JARTOM Real Estate.

Nowoczesne magazyny w znakomitej lokalizacji

Kompleks, któremu nadano już nazwę Logistics Park Wrocław II, będzie posiadał powierzchnię przekraczającą 62 000 m2. Wyróżni się wysokim standardem, funkcjonalnością i odpowie na potrzeby klientów prowadzących działalność produkcyjną, e-commerce, a także tych, którzy są zainteresowani wynajęciem nowoczesnych magazynów. Deweloper zadba aby nieruchomość uzyskała certyfikat w systemie BREEAM i wdroży w niej szereg rozwiązań o ekologicznym i energooszczędnym charakterze. Atutem bez wątpienia jest lokalizacja, która zapewnia dostęp do Wschodniej Obwodnicy Wrocławia. Warto podkreślić, że to przedsięwzięcie wpisuje się w strategię dynamicznego rozwoju realizowaną przez LCube. Obecnie firma pracuje również nad budową parków logistycznych w takich miastach, jak: Poznań, Rzeszów oraz Mszczonów. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane