LCube wybuduje nowe centrum logistyczne. Gdzie ono powstanie?

LCube przygotowuje się do budowy nowego centrum logistycznego o imponujących rozmiarach, które powstanie na działce o wielkości 50 ha położonej w Poznaniu. Kompleks będzie się składał z pięciu nowoczesnych hal magazynowych klasy A, a pierwsza z nich powinien zostać oddany do użytku w drugiej połowie 2024 roku – informuje JARTOM Real Estate. 

Centrum logistyczne powstaje z myślą o branży e-commerce 

Obecnie deweloper stara się o uzyskanie pozwolenia na budowę. Wiadomo już jednak, jak będzie prezentowała się inwestycja i że zaoferuje najemcom niemal 265 000 m2 powierzchni magazynowej. Tym samym stanie się to największy tego rodzaju projekt marki, która nie ukrywa, że realizuje go głównie z myślą o branży e-commerce. Tam zapotrzebowanie na wysokiej jakości obiekty logistyczne jest bardzo duże. Wśród atutów centrum z pewnością można wymienić lokalizację. Bliskość zachodniej granicy kraju otwiera spore pole do popisu, zwłaszcza dla potencjalnych najemców, którzy prowadzą działalność o charakterze międzynarodowym. Czy poznańskie magazyny LCube będą cieszyły się zainteresowaniem? Czas pokaże!

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane