LCube wybuduje magazyn w Mszczonowie

LCube przygotowuje się do budowy nowego magazynu o imponującej powierzchni sięgającej 31 500 m2. Choć jeszcze nie powstał, obiekt już budzi spore zainteresowanie potencjalnych najemców, zwłaszcza firm dystrybucyjnych – informuje JARTOM Real Estate.

Magazyn pełen nowoczesnych technologii

Nieruchomość zaprojektowano w taki sposób, aby była przyjazna środowisku i komfortowa dla tych, którzy będą prowadzili w niej działalność. Zostanie wyposażona w szereg nowoczesnych technologii, które zauważalnie obniżą koszty eksploatacji. Wzmocniona konstrukcja dachu pozwoli na zamontowanie na nim instalacji fotowoltaicznej. W magazynie nie zabraknie pomp ciepła, powstaną w nim nawet chłodnie. Dużym atutem inwestycji, której nadano już nazwę LCube Mszczonów jest jej lokalizacja. Dostęp do drogi ekspresowej S8 oraz możliwość dojechania do Warszawy w ciągu 30 minut pozwolą na usprawnienie wielu procesów logistycznych i czerpanie korzyści z płynnego transportu. Celem dewelopera jest uzyskanie certyfikatu BREEAM na poziomie Excellent. Czy odniesie sukces? Czas pokaże!

Informacje o JARTOM Real Estate 

Oczekujesz indywidualnego podejścia? Szytej na miarę strategii działania? Tak właśnie działamy w JARTOM Real Estate. Tego nas nauczyło 30 letnie doświadczenie na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Wybierzemy dla Ciebie optymalną powierzchnię magazynową lub produkcyjną. Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. 


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane