LCube wybuduje kolejne magazyny

LCube zamierza zrealizować w tym roku wiele inwestycji polegających na budowie nowych obiektów logistycznych. Plany przewidują powstanie aż 500 000 m2 nowoczesnej powierzchni magazynowej, co zdecydowanie pozwoli deweloperowi umocnić swoją rynkową pozycję i kontynuować realizowanie strategii dynamicznego rozwoju – informuje JARTOM Real Estate.

Nowoczesne magazyny certyfikowane w systemie BREEAM

Firma dysponuje gruntami, na których można wznieść 100 000 m2 magazynów. To jednak tylko początek, dlatego dokonano już licznych rezerwacji i podpisano umowy przedstępne, którymi objęto działki o łącznej wielkości 65 ha. Oprócz tego LCube zamierza kupić 20 ha terenów pod budowę, co w sumie daje potencjał zabudowy o wielkości 400 000 m2. Skąd decyzja o tak znacznym powiększeniu swojego portfolio? Wynika ona z uważnej obserwacji rynku i powrotu inwestorów, którzy szukają atrakcyjnych nieruchomości. Aby sprostać ich oczekiwaniom, deweloper powiększa swoją ofertę, w której znajdują się zarówno niewielkie obiekty, magazyny średniej wielkości, jak i big boxy w parkach logistycznych. Warto podkreślić, że wszystkie planowane budynki będą certyfikowane w systemie BREEAM.

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane