LCube inwestuje w bank ziemi pod projekty magazynowe

LCube, wiodący deweloper na rynku hal magazynowych, planuje rozpoczęcie prac budowlanych na minimum siedmiu kolejnych działkach w tym roku. Firma zabezpieczyła już trzy lokalizacje pod Krakowem, w okolicach Warszawy i Dobrzykowicach pod Wrocławiem. Teraz intensywnie poszukuje kolejnych gruntów na rynkach z największym potencjałem wzrostowym.- informuje JARTOM Real Estate

Inwestycje w bank ziemi pod magazyny oraz innowacje, rozwój ESG i property management

LCube planuje oddanie do użytkowania oraz rozpoczęcie prac na łącznej powierzchni 100 tys. mkw. powierzchni magazynowej, przy jednoczesnym zabezpieczeniu umowami najmu około 150 tys. mkw. magazynów. Deweloper długoterminowo chce podwajać co roku powierzchnię oddawaną do użytkowania, osiągając w 2025 r. potencjał do dostarczenia 400 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej na rynek. LCube wprowadza innowacje, które pozytywnie wpływają na środowisko i koszty użytkowania obiektów. Dodatkowo firma intensywnie pracuje nad rozwojem działów ESG i property management, aby zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane