LCbube inwestuje w budowę kolejnego parku logistycznego nieopodal Wrocławia

2021-09-13
LCbube inwestuje w budowę kolejnego parku logistycznego nieopodal Wrocławia

W Dobrzykowicach, nieopodal Wrocławia, firma LCube wybuduje kolejny park logistyczny oferujący magazyny najwyższej klasy. Zgodnie z przyjętymi planami, nieruchomość będzie posiadała imponującą powierzchnię sięgającą 60 000 m2 – informuje JARTOM Real Estate.

Park logistyczny powstanie w znakomitej lokalizacji

Logistic Park Wrocław I, bo taką nazwę wybrano już dla obiektu, zostanie zrealizowany w formule joint venture we współpracy z Grupą Sindbad. Na działce obejmującej ponad 11 ha powstanie nowoczesny budynek bazujący na rozmaitych rozwiązaniach o ekologicznym charakterze wspierających zrównoważony rozwój. W szczegółach przedsięwzięcia uwzględniono zaprojektowanie łąk miododajnych, stanowisk służących do ładowania samochodów elektrycznych, a także nasadzenia drzew. Oferowana powierzchnia magazynowa będzie wyróżniać się swoją jakością i pełnym dostosowaniem do potrzeb klientów. Ogromnie istotna jest także doskonała lokalizacja gwarantująca bardzo dobrą komunikację z ogólnopolską siecią dróg. Pozwoli to najemcom na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Zgodnie z przewidywaniami, pierwsze magazyny zostaną oddane do dyspozycji zainteresowanych już na przełomie 2021 i 2022 roku.

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU