LCP Properties z nowym obiektem oferującym nowoczesne magazyny

LCP Properties dynamicznie rozwija się w sektorze niewielkich powierzchni magazynowych, oddając do użytku kolejne nieruchomości funkcjonujące pod marką Multipark. Aktualnie deweloper pracuje nad najnowszym projektem o nazwie Multipark Sosnowiec, którego powierzchnia wyniesie około 8300 m2 i który zostanie oddany do użytku już w czwartym kwartale tego roku – informuje JARTOM Real Estate.

Niewielkie magazyny odpowiedzią na potrzeby rynku

Obiekt powstanie w północno-wschodniej części miasta i będzie składał się z dwóch budynków oferujących nowoczesne magazyny i powierzchnie biurowe. Warto podkreślić, że niedawno marka wynajęła cztery moduły w innych kompleksach – Multipark Zabrze i Multipark Bydgoszcz. Wprowadził się do nich producent artykułów wspierających rozwój i zdrowie zwierząt i ogólnopolski dystrybutor lakierów oraz farb. LCP Properties nie zamierza na tym poprzestać i jasno deklaruje, że będzie kontynuować dalszą ekspansję. Deweloper przeprowadził analizy rynku i przygotowuje się do realizacji kolejnych inwestycji.

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane